Image alt

HABER

HABER İÇERİĞİ

   Sayısı                : 10

   Konusu             : Ofis Kiralama ve Ofis Demirbaşlarının Alımı                      

  Tarih ve Saat     :  22/01/2020   –  14:00

   Yer                    : Kale Belediyesi Toplantı Salonu

    Katılımcılar      :

  • Kalebey YEG Yönetim Kurulu
  • YEG Müdürü – YEG Uzmanı

 Karar No       : 2021/01 – 2021/02                       

 

 DEĞERLENDİRME

Kalebey YEG Yönetim Kurulu Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı M.Salih Sağınç başkanlığında Kale Belediye Toplantı Salonunda toplandı.

Derneğimizin 60 euro altındaki satın alma işlemlerinde kullanılmak üzere Kale Ziraat Bankası’na banka kartı başvurusu yapılmasına karar verildi.

Dernek Müdürü S.Tayfun Dindar, halen dernek ofisi olarak Kale Belediyesi Binasında bulunan odanın kullanıldığını, bundan sonraki YEG faaliyetlerinin artmasıyla toplantı salonunu da içeren yeni bir ofise taşınılması gerekliliğini hatırlatarak 1.12.2020 tarihinde www.kalebeyyeg.com Sitemizde yayınlanan “Derneğimiz için ofis kiralanacaktır” duyurusunun sözlü olarak ta daha geniş alanda duyurulması gerekliliğini belirtti.

Dernek Ofisi için 1adet müdür masası, 4 adet misafir koltuğu, 1 adet uzman masası, 2 adet yönetici koltuğu, 2 adet  dosya dolabı, 2 adet elbise askısı, 1 adet 8 kişilik toplantı masası ,8 adet misafir sandalyesi , 2 adet sehpa ve 2 adet etajer alınmasına bunlar için TKDK referans standartları ve fiyatları doğrultusunda ihaleye çıkılmasına karar verildi.

Ayrıca, 1 adet bilgisayar, 1 adet çok amaçlı yazıcı, 1 adet projeksiyon, 1 adet harici disk ve 2 adet usb bellek alınmasına bunlar için TKDK referans standartları ve fiyatları doğrultusunda ihaleye çıkılması kararlaştırıldı.