Image alt

FAALİYET RAPORU

FAALİYET BİLGİLERİ

     Sayısı                :  29

     Konusu              :  15.900 takipçisi bulunan İzmir Trekking Kulübü üyeleri İnceğiz Kanyonu Seyir  Terasında ağırlandı, çeşitli ikramlarda bulunuldu, Kale ve            Beyağaç’ın turizm  değerleri anlatıldı.

    Tarih ve Saat     : 26.06.2021 12.30 giriş 27.06.2021 11.00 ayrılış

     Yer                    : Kale İnceğiz Kanyonu Seyir Terası

     Katılımcılar        : İzmir Trekking Kulübü’nün 57 üyesi

DEĞERLENDİRME

15.900  takipçisi bulunan İzmir Trekking Kulübü’nün 57 üyesini Seyir Terasında ağırladık. Grubun girişinden önce örümcek standımızı kurduk. İkram için gözleme ve yayık ayranlarımızı hazırladık. Grup kamp alanına yerleşimini yaptıktan sonra, 13.30 sularında kamelyalara davet edildi, bir yandan ikramlar sunulurken, Kalebey YEG Müdürü S.Tayfun Dindar Kalebey YEG hakkında bilgiler verdi, Kale ve Beyağaç’ın turizm değerlerini anlattı, sorulan soruları yanıtladı. Özellikle , Kale Belediyesi olarak terastan su seviyesine inilen yere bir iskele yapıldığını, 2 tekne yaptırıldığını ve yakın zamanda tekne turlarının başlayacağı bilgisini verdi.

Kulüb Yöneticisi Cem Koray Taşkın ve ekibine fotoğraflarla bölge tanıtımı yapıldı. Cem Koray Taşkın ve eşi Canan Hanım  Beyağaç’a davet edildi, Hanay Evlerin’de misafir edilerek bölgenin tanıtımı yapılarak en yakın zamanda Beyağaç’a da turlar düzenlenmesi talepleri belirtildi. Koray Bey ve eşi Canan Hanım bu teklifi memnuniyetle kabul ettiler, en müsait zamanlarında birlikte proğram yapmak üzere arayacaklarını belirttiler.